Dołącz do nas:

Multibox Wesoła

Zastanawiasz się, jak poprawić funkcjonalność swojego ogrodzenia w Wesołej? Wyobraź sobie, że Multibox to innowacyjne rozwiązanie, które łączy w sobie wideodomofon, skrzynkę pocztową oraz czytniki kontroli dostępu. Dzięki temu nowoczesnemu elementowi architektonicznemu nie musisz już martwić się o wiele oddzielnych urządzeń, a całość doskonale komponuje się z minimalistycznym stylem. Multibox w Wesołej to nie tylko estetyka, ale także większe bezpieczeństwo Twojej posesji. Zaufaj naszej jakości i doświadczeniu – sprawdź, jak Multibox może odmienić Twoją przestrzeń już dziś!

Multibox Wesoła – inteligentna integracja funkcji w ogrodzeniu

Multibox Wesoła jako centrum komunikacji i kontroli dostępu

Główną zaletą, którą oferuje Multibox, jest jego wyjątkowa modułowość. Wyposażony w profesjonalną skrzynkę pocztową, która zapewnia ochronę przed deszczem i wilgocią, oraz panel domofonowy lub wideodomofonowy, Multibox staje się centrum komunikacji i kontroli dostępu. Dodatkowo, klawiatura kodowa umożliwia bezkluczowe otwieranie furtki, co znacząco zwiększa komfort użytkowania. Ważnym aspektem jest to, że wszystkie te elementy są dostępne z zewnątrz, jednak ich wewnętrzne mechanizmy są starannie zabezpieczone w solidnej, zamykanej obudowie. Takie podejście sprawia, że interakcje związane z ogrodzeniem, jak komunikacja czy dostęp, można przeprowadzać w jednym miejscu, co jest nie tylko wygodne, ale i funkcjonalne.

Multibox Wesoła, a integracja z systemem Smart Home

Nowoczesny Multibox Wesoła jest projektowany z myślą o pełnej integracji z systemami Smart Home. Umożliwia to zdalne zarządzanie kontrolą dostępu (otwieranie furtki/bramy) oraz komunikacją z wideodomofonem za pomocą aplikacji mobilnej. Wbudowany wideodomofon IP pozwala na odbieranie połączeń z każdego miejsca na świecie i weryfikację gości. Taka integracja podnosi komfort użytkowania i daje pełną kontrolę nad dostępem do posesji, nawet pod nieobecność domowników. Dzięki gotowym wnękom na okablowanie, Multibox jest idealnym rozwiązaniem dla inteligentnego domu.

zdjęcie - Multibox

Funkcjonalność i modułowość zastosowania Multibox Wesoła

Skrzynka pocztowa, domofon i klawiatura w jednej obudowie

W bardziej rozwiniętych wersjach Multiboxu, można go wykorzystać do szykownego ukrycia szafek na liczniki gazu, prądu oraz zawory wodne, które ze względów praktycznych muszą być dostępne z zewnątrz. Takie rozwiązanie pozwala na łatwy dostęp dla służb technicznych, jednocześnie maskując niewielkie estetyczne niedociągnięcia i zabezpieczając szafki przed potencjalnym wandalizmem. Integracja tych elementów w słupek Multibox przyczynia się do zachowania czystych linii ogrodzenia, bez potrzeby dodawania innych, niepasujących do całości konstrukcji szafek. W efekcie, zarówno funkcjonalność, jak i design pozostają na najwyższym poziomie, co sprawia, że Multibox staje się atrakcyjnym wyborem dla estetycznych przestrzeni.

Ukrycie szafek na liczniki i zawory wodne

Wykonanie Multiboxu z materiałów o wysokiej odporności na czynniki środowiskowe, takich jak stal nierdzewna czy aluminium, jest niekwestionowanym atutem. Dodatkowo, często wykorzystuje się malowanie proszkowe, co nie tylko zapewnia doskonałą ochronę antykorozyjną, ale także harmonizuje kolorystycznie z nowoczesnymi ogrodzeniami. Minimalistyczny design oraz ukryte mocowania sprawiają, że Multibox nie tylko spełnia swoje funkcje, ale również komponuje się z otoczeniem w sposób elegancki i dyskretny. Takie detale mają istotne znaczenie, gdyż pozwalają na stworzenie przestrzeni, która nie tylko jest praktyczna, ale także estetycznie przyjemna.

Realizacja i montaż Multibox Wesoła – instalacja i podłączenie

Projektowanie Multibox Wesoła i wybór konfiguracji modułów

Projektujemy Multibox Wesoła pod kątem konkretnych potrzeb klienta, dobierając moduły (domofon, skrzynka, licznik). Wymaga to precyzyjnego planowania wymiarów i okablowania.

ikonka

Przygotowanie okablowania i zasilania

Kluczowe jest przygotowanie okablowania (zasilanie 230V do liczników oraz niskonapięciowe do domofonu i klawiatury). Okablowanie musi być zabezpieczone przed wilgocią.

ikonka

Montaż konstrukcji Multibox Wesoła w słupie ogrodzenia

Konstrukcja Multibox Wesoła jest precyzyjnie osadzana w słupie ogrodzenia (betonowym, murowanym lub metalowym). Wymaga to stabilnego mocowania i zachowania idealnego pionu.

ikonka

Instalacja urządzeń elektronicznych

Montujemy moduły elektroniczne w przeznaczonych wnękach Multibox Wesoła. Konieczne jest szczelne i solidne zamocowanie paneli, by zapewnić ochronę przed deszczem.

ikonka

Podłączenie do centrali domowej i sieci energetycznej

Multibox jest podłączany do centrali domofonowej wewnątrz budynku oraz do sieci energetycznej (jeśli zawiera liczniki). Zapewniamy szczelność i bezpieczeństwo połączeń.

ikonka

Testy funkcjonalne i kalibracja systemów

Przeprowadzamy testy wszystkich funkcji Multibox Wesoła – otwieranie elektrozaczepu, działanie domofonu, czytnika. Kalibrujemy systemy dla optymalnej pracy.

ikonka

Materiały i estetyka: dopasowanie Multibox Wesoła do stylu ogrodzenia

Trwałość i design – stal nierdzewna i malowanie proszkowe

Wielką zaletą Multiboxu jest jego wszechstronność w zakresie montażu. Urządzenie to można zainstalować zarówno w słupach murowanych, takich jak cegła, beton czy gabion, jak i w metalowych słupach systemowych ogrodzenia. Dzięki elastycznym wymiarom Multibox, można go idealnie dopasować do szerokości słupa, co zapewnia estetyczne wykończenie. Frontowy panel, który może być licowany z płaszczyzną słupa lub delikatnie cofnięty, umożliwia zachowanie ciągłości wizualnej ogrodzenia. Takie podejście do designu czyni Multibox doskonałym wyborem dla tych, którzy cenią sobie harmonię w architekturze ogrodzeń.

Dopasowanie Multibox Wesoła do słupów murowanych i metalowych

Niezwykle ważnym aspektem, o którym warto wspomnieć w kontekście Multiboxu, jest wysoka klasa szczelności IP, której minimalne wymagania to IP54/IP55. Tego typu parametry są niezbędne dla ochrony wszystkich wewnętrznych komponentów elektronicznych przed deszczem, kurzem i wilgocią. Ze względu na to, że urządzenie to jest narażone na różne warunki atmosferyczne, zastosowane materiały obudowy, takie jak stal nierdzewna i aluminium, a także odpowiednie uszczelki, są odporne na ekstremalne wahania temperatur. Właściwa wentylacja wewnętrzna Multiboxu zapobiega kondensacji wilgoci, co jest kluczowe dla długotrwałej niezawodności elektroniki.

Bezpieczeństwo i kontrola dostępu w systemie Multibox Wesoła

Wideodomofon z kamerą szerokokątną

Wideodomofon w Multibox Wesoła wyposażony jest w kamerę szerokokątną (często z funkcją nocną), co zapewnia pełen obraz osoby stojącej przed furtką i zwiększa bezpieczeństwo.

ikonka

Bezkluczowy dostęp (klawiatura kodowa, czytnik RFID

Multibox Wesoła integruje klawiatury kodowe lub czytniki RFID/dostępu biometrycznego, umożliwiając wygodne i bezpieczne otwieranie furtki bez użycia klucza.

ikonka

Ochrona korespondencji i zamki antywłamaniowe

Skrzynka pocztowa w Multibox Wesoła posiada szczelne klapki i trwałe zamki, chroniące korespondencję przed deszczem, wilgocią oraz nieuprawnionym dostępem.

ikonka

Oświetlenie LED i czujniki zmierzchu

Wbudowane oświetlenie LED podświetla panel domofonu i numer domu w Multibox Wesoła. Może być sterowane czujnikiem zmierzchu, co zwiększa widoczność i estetykę w nocy.

ikonka

Zabezpieczenie elektroniki przed aktami wandalizmu

Moduły elektroniczne w Multibox Wesoła są osadzone w solidnej metalowej obudowie, która zapewnia odporność na uderzenia i chroni przed próbami wandalizmu.

ikonka

System awaryjnego zasilania

Istnieje możliwość podłączenia Multibox Wesoła do systemu awaryjnego zasilania (UPS), co gwarantuje ciągłość działania domofonu i kontroli dostępu w przypadku braku prądu.

ikonka

Odporność na warunki zewnętrzne i parametry techniczne Multibox Wesoła

Klasa szczelności IP i odporność na wahania temperatury Multibox Wesoła

Zewnętrzne elementy metalowe Multiboxu są poddawane skutecznemu zabezpieczeniu przez antykorozyjne powłoki, co najczęściej realizowane jest poprzez malowanie proszkowe. Taki proces technologiczny zapewnia, że powłoka jest odporna na promieniowanie UV, dzięki czemu zapobiega blaknięciu koloru i łuszczeniu się farby. Wysoka stabilność w warunkach UV oraz odporność na sól, co jest istotne w przypadku nieruchomości zlokalizowanych nad morzem, gwarantują, że Multibox zachowa swój elegancki wygląd przez wiele lat. Jest to kluczowe, gdyż stanowi on nie tylko praktyczny element, ale również istotny element dekoracyjny w linii ogrodzenia i może stać się kluczowym punktem wzrokowym w całej aranżacji.

Antykorozyjne powłoki i stabilność UV

Rozważając wybór rozwiązań dla ogrodzenia, warto uwzględnić nie tylko funkcjonalność, ale również estetykę oraz długoterminową trwałość. Multibox, dostępny w Wesołej, łączy w sobie te cechy, oferując nowoczesny design oraz solidną konstrukcję. Spójność kolorystyczna i harmonijne dopasowanie do architektury ogrodzenia sprawiają, że staje się on integralną częścią każdego otoczenia. Funkcjonalność, jaką zapewnia, oraz elegancja, jaką oferuje, czynią z Multiboxu wybór, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów, a jego wszechstronność i zastosowanie w różnych kontekstach podnoszą walory estetyczne i praktyczne przestrzeni. Warto zapoznać się z ofertą Multibox w Wesołej, aby przekonać się, jak wiele może on wnieść do ogrodzenia, a także do całej posesji.
zdjęcie - Multibox

ARCH-B – ekspert w integracji i montażu Multibox Wesoła

Specjalistyczne doradztwo w konfiguracji systemu

Jako specjaliści, oferujemy pełne doradztwo w zakresie konfiguracji Multibox Wesoła. Pomagamy w doborze odpowiednich modułów – od typu wideodomofonu (IP/analog) po rodzaj czytnika dostępu. Nasze doradztwo obejmuje także precyzyjne planowanie wymiarów, aby Multibox Wesoła idealnie wpasował się w słup ogrodzenia i był funkcjonalnie zintegrowany z całą automatyką wjazdową posesji. Zapewniamy rozwiązania, które łączą innowacyjność z najwyższą estetyką.

ARCH-B – precyzyjna instalacja i podłączenie elektryczne

ARCH-B gwarantuje profesjonalny montaż Multibox Wesoła, w tym precyzyjną instalację konstrukcji w słupie oraz bezpieczne podłączenie wszystkich systemów niskoprądowych i elektrycznych. Zwracamy szczególną uwagę na szczelność połączeń i prawidłowe zabezpieczenie okablowania przed wilgocią. Kompleksowa obsługa obejmuje także testy funkcjonalne i programowanie urządzeń, co zapewnia natychmiastową i bezawaryjną gotowość Multibox Wesoła do użytku.

Integracja z istniejącym systemem Smart Home

Specjalizujemy się w integracji Multibox Wesoła z istniejącymi na posesji systemami Smart Home i automatyką bramy. Zapewniamy, że wideodomofon, klawiatura kodowa oraz sterowanie furtką będą działać spójnie w ramach jednej aplikacji lub centrali sterującej. Oznacza to maksymalny komfort i eliminację konieczności używania wielu pilotów lub paneli.

zdjęcie - Multibox

Podniesienie estetyki i funkcjonalności strefy wjazdowej

Inwestycja w Multibox Wesoła to krok w kierunku podniesienia estetyki i funkcjonalności strefy wjazdowej. Zastąpienie wielu elementów jednym, eleganckim modułem znacznie poprawia wizerunek posesji, nadając jej nowoczesny i uporządkowany charakter. Multibox integruje najważniejsze funkcje (domofon, poczta, dostęp) w sposób dysktetny i trwały. ARCH-B dostarcza systemy, które dzięki wysokiej jakości materiałów i szczelności, gwarantują długoterminową niezawodność i minimalną potrzebę konserwacji. Jest to wybór świadomego klienta ceniącego innowacyjne i estetyczne rozwiązania.

Działamy również w:

Oferujemy swoje usługi na terenie całej Polski.