Dołącz do nas:

Multibox Tarnobrzeg

Marzysz o nowoczesnym ogrodzeniu, które łączy funkcjonalność z elegancją? Multibox w Tarnobrzegu to innowacyjne rozwiązanie, które wyróżnia się jako centrum komunikacji. Zintegrowane systemy, takie jak wideodomofon, skrzynka pocztowa i kontrola dostępu, oferują nie tylko estetykę, ale i wygodę. Dzięki Multibox zyskujesz porządek w strefie wjazdowej, zwiększając bezpieczeństwo swojego domu. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Multibox Tarnobrzeg – inteligentna integracja funkcji w ogrodzeniu

Multibox Tarnobrzeg jako centrum komunikacji i kontroli dostępu

Główną cechą wyróżniającą produkt Multibox jest jego wyjątkowa modułowość. Standardowy model łączy w sobie szereg praktycznych elementów, takich jak profesjonalna skrzynka na listy, która jest zabezpieczona przed deszczem i wilgocią oraz panel domofonowy lub wideodomofonowy, a także klawiaturę kodową, umożliwiającą bezkluczowe otwieranie furtki. Te innowacyjne rozwiązania zewnętrzne zwiększają wygodę użytkowania, ponieważ wszystkie interakcje związane z ogrodzeniem — jak komunikacja, korespondencja czy dostęp — są skonsolidowane w jednym miejscu. Dzięki trwałej, zamykanej obudowie, wewnętrzne mechanizmy są skutecznie zabezpieczone, co zapewnia nie tylko funkcjonalność, ale także bezpieczeństwo użytkowania.

Multibox Tarnobrzeg, a integracja z systemem Smart Home

Nowoczesny Multibox Tarnobrzeg jest projektowany z myślą o pełnej integracji z systemami Smart Home. Umożliwia to zdalne zarządzanie kontrolą dostępu (otwieranie furtki/bramy) oraz komunikacją z wideodomofonem za pomocą aplikacji mobilnej. Wbudowany wideodomofon IP pozwala na odbieranie połączeń z każdego miejsca na świecie i weryfikację gości. Taka integracja podnosi komfort użytkowania i daje pełną kontrolę nad dostępem do posesji, nawet pod nieobecność domowników. Dzięki gotowym wnękom na okablowanie, Multibox jest idealnym rozwiązaniem dla inteligentnego domu.

zdjęcie - Multibox

Funkcjonalność i modułowość zastosowania Multibox Tarnobrzeg

Skrzynka pocztowa, domofon i klawiatura w jednej obudowie

W rozwiniętych konfiguracjach, Multibox oferuje możliwość estetycznego ukrycia nieestetycznych szafek na liczniki gazu, prądu lub zawory wodne, które zgodnie z regulacjami muszą być dostępne z zewnątrz. To innowacyjne rozwiązanie nie tylko ułatwia dostęp służbom technicznym, ale także skutecznie maskuje te elementy, eliminując problem z nieatrakcyjnym wyglądem. Integracja tych funkcji w eleganckim słupku Multibox prowadzi do zachowania czystej i harmonijnej linii ogrodzenia, co wspaniale współgra z architekturą całej posesji. Dlatego korzystanie z Multibox to nie tylko praktyczność, ale i estetyka, które razem podnoszą jakość użytkowania przestrzeni.

Ukrycie szafek na liczniki i zawory wodne

Multibox wyróżnia się także zastosowaniem materiałów o wyjątkowej odporności na różnorodne czynniki atmosferyczne, takich jak stal nierdzewna lub aluminium. Elementy te często poddawane są procesowi malowania proszkowego, co dodatkowo podnosi ich trwałość (np. w kolorze antracytowym RAL 7016), a także gwarantuje spójność kolorystyczną z nowoczesnymi ogrodzeniami. Minimalistyczny design połączony z ukrytymi mocowaniami sprawia, że Multibox nie tylko spełnia swoją funkcję, ale stanowi również atrakcyjną ozdobę każdego ogrodzenia palisadowego czy żaluzjowego. Dzięki takiemu połączeniu funkcjonalności i elegancji, Multibox może być idealnym uzupełnieniem każdej przestrzeni mieszkalnej.

Realizacja i montaż Multibox Tarnobrzeg – instalacja i podłączenie

Projektowanie Multibox Tarnobrzeg i wybór konfiguracji modułów

Projektujemy Multibox Tarnobrzeg pod kątem konkretnych potrzeb klienta, dobierając moduły (domofon, skrzynka, licznik). Wymaga to precyzyjnego planowania wymiarów i okablowania.

ikonka

Przygotowanie okablowania i zasilania

Kluczowe jest przygotowanie okablowania (zasilanie 230V do liczników oraz niskonapięciowe do domofonu i klawiatury). Okablowanie musi być zabezpieczone przed wilgocią.

ikonka

Montaż konstrukcji Multibox Tarnobrzeg w słupie ogrodzenia

Konstrukcja Multibox Tarnobrzeg jest precyzyjnie osadzana w słupie ogrodzenia (betonowym, murowanym lub metalowym). Wymaga to stabilnego mocowania i zachowania idealnego pionu.

ikonka

Instalacja urządzeń elektronicznych

Montujemy moduły elektroniczne w przeznaczonych wnękach Multibox Tarnobrzeg. Konieczne jest szczelne i solidne zamocowanie paneli, by zapewnić ochronę przed deszczem.

ikonka

Podłączenie do centrali domowej i sieci energetycznej

Multibox jest podłączany do centrali domofonowej wewnątrz budynku oraz do sieci energetycznej (jeśli zawiera liczniki). Zapewniamy szczelność i bezpieczeństwo połączeń.

ikonka

Testy funkcjonalne i kalibracja systemów

Przeprowadzamy testy wszystkich funkcji Multibox Tarnobrzeg – otwieranie elektrozaczepu, działanie domofonu, czytnika. Kalibrujemy systemy dla optymalnej pracy.

ikonka

Materiały i estetyka: dopasowanie Multibox Tarnobrzeg do stylu ogrodzenia

Trwałość i design – stal nierdzewna i malowanie proszkowe

W ofercie Multibox znajdują się wersje do zamontowania w różnych typach słupów, zarówno murowanych, takich jak cegła, beton czy gabion, jak i metalowych, typowych dla systemowych ogrodzeń. Elastyczność wymiarów tego rozwiązania pozwala na idealne dopasowanie do szerokości słupa, co zapewnia estetyczne wykończenie. Frontowy panel może być zaprojektowany tak, aby licować z płaszczyzną słupa lub delikatnie się cofnąć, co dodatkowo sprzyja harmonijnemu wyglądowi ogrodzenia. Dzięki temu, niezależnie od zastosowanego materiału, Multibox współtworzy spójną kompozycję, która z pewnością przyciągnie uwagę.

Dopasowanie Multibox Tarnobrzeg do słupów murowanych i metalowych

Jednym z kluczowych wymogów, jakim odpowiada Multibox, jest wysoka klasa szczelności IP, która powinna wynosić minimum IP54/IP55. Tak zaawansowana ochrona jest niezbędna dla wszystkich komponentów elektronicznych, gdyż Multibox jest narażony na działanie deszczu, kurzu oraz wilgoci. Wykorzystane materiały obudowy, takie jak stal nierdzewna i aluminium, w połączeniu z odpornymi na warunki pogodowe uszczelkami, pozwalają na utrzymanie długotrwałej wydajności. Dodatkowo, odpowiednia wentylacja wewnętrzna zapobiega kondensacji wilgoci, co ma kluczowe znaczenie dla trwałości elektroniki, a tym samym dla zapewnienia niezawodności urządzenia przez wiele lat.

Bezpieczeństwo i kontrola dostępu w systemie Multibox Tarnobrzeg

Wideodomofon z kamerą szerokokątną

Wideodomofon w Multibox Tarnobrzeg wyposażony jest w kamerę szerokokątną (często z funkcją nocną), co zapewnia pełen obraz osoby stojącej przed furtką i zwiększa bezpieczeństwo.

ikonka

Bezkluczowy dostęp (klawiatura kodowa, czytnik RFID

Multibox Tarnobrzeg integruje klawiatury kodowe lub czytniki RFID/dostępu biometrycznego, umożliwiając wygodne i bezpieczne otwieranie furtki bez użycia klucza.

ikonka

Ochrona korespondencji i zamki antywłamaniowe

Skrzynka pocztowa w Multibox Tarnobrzeg posiada szczelne klapki i trwałe zamki, chroniące korespondencję przed deszczem, wilgocią oraz nieuprawnionym dostępem.

ikonka

Oświetlenie LED i czujniki zmierzchu

Wbudowane oświetlenie LED podświetla panel domofonu i numer domu w Multibox Tarnobrzeg. Może być sterowane czujnikiem zmierzchu, co zwiększa widoczność i estetykę w nocy.

ikonka

Zabezpieczenie elektroniki przed aktami wandalizmu

Moduły elektroniczne w Multibox Tarnobrzeg są osadzone w solidnej metalowej obudowie, która zapewnia odporność na uderzenia i chroni przed próbami wandalizmu.

ikonka

System awaryjnego zasilania

Istnieje możliwość podłączenia Multibox Tarnobrzeg do systemu awaryjnego zasilania (UPS), co gwarantuje ciągłość działania domofonu i kontroli dostępu w przypadku braku prądu.

ikonka

Odporność na warunki zewnętrzne i parametry techniczne Multibox Tarnobrzeg

Klasa szczelności IP i odporność na wahania temperatury Multibox Tarnobrzeg

Zewnętrzne elementy metalowe w konstrukcji Multibox są skutecznie chronione przez antykorozyjne powłoki, najczęściej realizowane poprzez malowanie proszkowe, które odznacza się wysoką odpornością na promieniowanie UV. Ta cecha zapobiega blaknięciu koloru oraz łuszczeniu się farby, co jest szczególnie ważne w przypadku elementów o stałym i widocznym charakterze. Wysoka stabilność UV oraz odporność na sól, szczególnie w warunkach nadmorskich, daje pewność, że Multibox zachowa swój atrakcyjny wygląd przez wiele lat, eliminując potrzebę częstej konserwacji. Takie długotrwałe rozwiązania idealnie wpisują się w potrzeby nowoczesnych domów i ogrodzeń, które muszą być zarówno piękne, jak i funkcjonalne.

Antykorozyjne powłoki i stabilność UV

Multibox to rozwiązanie, które łączy w sobie wiele funkcji, a jego modułowe podejście sprawia, że jest ono niezwykle wszechstronne. Wyposażony w różne elementy, od skrzynek na listy po systemy domofonowe, Multibox staje się integralną częścią nowoczesnych ogrodzeń w Tarnobrzegu. Użytkownicy mogą korzystać z większej wygody i bezpieczeństwa, a jego piękne wykonanie doskonale wpisuje się w otaczającą architekturę. Dzięki możliwości dostosowania i elastyczności, Multibox idealnie spełnia różnorodne potrzeby właścicieli budynków oraz instytucji publicznych, które pragną zapewnić sobie zarówno funkcjonalność, jak i estetykę. To rozwiązanie, które z pewnością doceni każdy, kto ceni sobie komfort, trwałość oraz nowoczesny design.
zdjęcie - Multibox

ARCH-B – ekspert w integracji i montażu Multibox Tarnobrzeg

Specjalistyczne doradztwo w konfiguracji systemu

Jako specjaliści, oferujemy pełne doradztwo w zakresie konfiguracji Multibox Tarnobrzeg. Pomagamy w doborze odpowiednich modułów – od typu wideodomofonu (IP/analog) po rodzaj czytnika dostępu. Nasze doradztwo obejmuje także precyzyjne planowanie wymiarów, aby Multibox Tarnobrzeg idealnie wpasował się w słup ogrodzenia i był funkcjonalnie zintegrowany z całą automatyką wjazdową posesji. Zapewniamy rozwiązania, które łączą innowacyjność z najwyższą estetyką.

ARCH-B – precyzyjna instalacja i podłączenie elektryczne

ARCH-B gwarantuje profesjonalny montaż Multibox Tarnobrzeg, w tym precyzyjną instalację konstrukcji w słupie oraz bezpieczne podłączenie wszystkich systemów niskoprądowych i elektrycznych. Zwracamy szczególną uwagę na szczelność połączeń i prawidłowe zabezpieczenie okablowania przed wilgocią. Kompleksowa obsługa obejmuje także testy funkcjonalne i programowanie urządzeń, co zapewnia natychmiastową i bezawaryjną gotowość Multibox Tarnobrzeg do użytku.

Integracja z istniejącym systemem Smart Home

Specjalizujemy się w integracji Multibox Tarnobrzeg z istniejącymi na posesji systemami Smart Home i automatyką bramy. Zapewniamy, że wideodomofon, klawiatura kodowa oraz sterowanie furtką będą działać spójnie w ramach jednej aplikacji lub centrali sterującej. Oznacza to maksymalny komfort i eliminację konieczności używania wielu pilotów lub paneli.

zdjęcie - Multibox

Podniesienie estetyki i funkcjonalności strefy wjazdowej

Inwestycja w Multibox Tarnobrzeg to krok w kierunku podniesienia estetyki i funkcjonalności strefy wjazdowej. Zastąpienie wielu elementów jednym, eleganckim modułem znacznie poprawia wizerunek posesji, nadając jej nowoczesny i uporządkowany charakter. Multibox integruje najważniejsze funkcje (domofon, poczta, dostęp) w sposób dysktetny i trwały. ARCH-B dostarcza systemy, które dzięki wysokiej jakości materiałów i szczelności, gwarantują długoterminową niezawodność i minimalną potrzebę konserwacji. Jest to wybór świadomego klienta ceniącego innowacyjne i estetyczne rozwiązania.

Działamy również w:

Oferujemy swoje usługi na terenie całej Polski.