Dołącz do nas:

Multibox Ksawerów

Zastanawiasz się, jak zwiększyć funkcjonalność swojego ogrodzenia? Wyobraź sobie Multibox, który dosłownie zmienia grę w Ksawerowie! Ten innowacyjny element architektoniczny łączy wideodomofon, skrzynkę pocztową i systemy kontroli dostępu w jednej eleganckiej obudowie. Dzięki Multibox eliminuje się bałagan związany z oddzielnymi urządzeniami, co ułatwia montaż i dbałość o estetykę. Zainwestuj w jakość i bezpieczeństwo – sprawdź, jak Multibox może odmienić Twoją przestrzeń w Ksawerowie!

Multibox Ksawerów – inteligentna integracja funkcji w ogrodzeniu

Multibox Ksawerów jako centrum komunikacji i kontroli dostępu

Głównym atutem systemu Multibox jest jego niezwykła modułowość, która tworzy idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę oraz nowoczesny design. Standardowy model łączy w sobie profesjonalną skrzynkę pocztową, odporną na deszcz i wilgoć, z domofonem lub wideodomofonem oraz praktyczną klawiaturą kodową, umożliwiającą bezkluczowe otwarcie furtki. Te elementy, choć umiejscowione na zewnątrz, są zabezpieczone wewnętrznymi mechanizmami, umieszczonymi w trwałej, zamykanej obudowie. Dzięki temu każdy użytkownik zyskuje możliwość komfortowej interakcji z przestrzenią ogrodzenia, co sprzyja nie tylko komunikacji, ale również korespondencji i zarządzaniu dostępem. Multibox to także wizualne dopełnienie ogrodzenia, które harmonijnie integruje się z jego otoczeniem.

Multibox Ksawerów, a integracja z systemem Smart Home

Nowoczesny Multibox Ksawerów jest projektowany z myślą o pełnej integracji z systemami Smart Home. Umożliwia to zdalne zarządzanie kontrolą dostępu (otwieranie furtki/bramy) oraz komunikacją z wideodomofonem za pomocą aplikacji mobilnej. Wbudowany wideodomofon IP pozwala na odbieranie połączeń z każdego miejsca na świecie i weryfikację gości. Taka integracja podnosi komfort użytkowania i daje pełną kontrolę nad dostępem do posesji, nawet pod nieobecność domowników. Dzięki gotowym wnękom na okablowanie, Multibox jest idealnym rozwiązaniem dla inteligentnego domu.

zdjęcie - Multibox

Funkcjonalność i modułowość zastosowania Multibox Ksawerów

Skrzynka pocztowa, domofon i klawiatura w jednej obudowie

W rozbudowanych wersjach, Multibox staje się także estetycznym rozwiązaniem, które potrafi ukryć szafki na liczniki gazu, elektryczności czy zawory wodne, które muszą być dostępne z zewnątrz. Dzięki temu, że dostosowujemy Multibox do architektury danej posesji, można zyskać na atrakcyjności wizualnej, maskując jednocześnie nieestetyczne skrzynki. Co więcej, rozwiązanie to zapewnia łatwy dostęp do niezbędnych komponentów technicznych, ograniczając ryzyko ich uszkodzenia przez wandali. Multibox wypełnia funkcję praktyczną oraz estetyczną, pozwalając na zachowanie schludnej i eleganckiej linii ogrodzenia, eliminując potrzebę dodatkowych, nieharmonizujących szafek.

Ukrycie szafek na liczniki i zawory wodne

Wykonanie Multibox z wytrzymałych materiałów, takich jak stal nierdzewna czy aluminium, gwarantuje jego odporność na działania czynników atmosferycznych. Elementy te są malowane proszkowo w (np. w antracytowym kolorze RAL 7016), co znacząco podnosi ich trwałość oraz sprawia, że są one odporne na korozję. Dzięki minimalistycznemu designowi i ukrytym mocowaniom, Multibox prezentuje się nie tylko jako funkcjonalny produkt, ale również jako elegancka część nowoczesnego ogrodzenia, w szczególności palisadowego i żaluzjowego. W ten sposób, klienci mogą skorzystać z nowoczesnych trendów w architekturze, integrując innowacyjne rozwiązania w swoich przestrzeniach.

Realizacja i montaż Multibox Ksawerów – instalacja i podłączenie

Projektowanie Multibox Ksawerów i wybór konfiguracji modułów

Projektujemy Multibox Ksawerów pod kątem konkretnych potrzeb klienta, dobierając moduły (domofon, skrzynka, licznik). Wymaga to precyzyjnego planowania wymiarów i okablowania.

ikonka

Przygotowanie okablowania i zasilania

Kluczowe jest przygotowanie okablowania (zasilanie 230V do liczników oraz niskonapięciowe do domofonu i klawiatury). Okablowanie musi być zabezpieczone przed wilgocią.

ikonka

Montaż konstrukcji Multibox Ksawerów w słupie ogrodzenia

Konstrukcja Multibox Ksawerów jest precyzyjnie osadzana w słupie ogrodzenia (betonowym, murowanym lub metalowym). Wymaga to stabilnego mocowania i zachowania idealnego pionu.

ikonka

Instalacja urządzeń elektronicznych

Montujemy moduły elektroniczne w przeznaczonych wnękach Multibox Ksawerów. Konieczne jest szczelne i solidne zamocowanie paneli, by zapewnić ochronę przed deszczem.

ikonka

Podłączenie do centrali domowej i sieci energetycznej

Multibox jest podłączany do centrali domofonowej wewnątrz budynku oraz do sieci energetycznej (jeśli zawiera liczniki). Zapewniamy szczelność i bezpieczeństwo połączeń.

ikonka

Testy funkcjonalne i kalibracja systemów

Przeprowadzamy testy wszystkich funkcji Multibox Ksawerów – otwieranie elektrozaczepu, działanie domofonu, czytnika. Kalibrujemy systemy dla optymalnej pracy.

ikonka

Materiały i estetyka: dopasowanie Multibox Ksawerów do stylu ogrodzenia

Trwałość i design – stal nierdzewna i malowanie proszkowe

W przypadku montażu, Multibox oferuje elastyczność, dostosowując się zarówno do słupów murowanych (z cegły, betonu, gabionów), jak i metalowych, które są powszechnie stosowane w ogrodzeniach systemowych. Dzięki temu, wymiary Multibox można idealnie dopasować do szerokości słupa, co jest kluczowe dla estetyki wykończenia. Frontowy panel, który można licować z płaszczyzną słupa lub nieco cofać, przyczynia się do zachowania ciągłości wizualnej, co biorąc pod uwagę różnorodność materiałów, pozwala utrzymać spójny styl w ogrodzeniu. Klientom, którzy szukają harmonii w aranżacji przestrzeni, Multibox okazuje się idealnym wyborem.

Dopasowanie Multibox Ksawerów do słupów murowanych i metalowych

Aby Multibox sprostał bezkompromisowym wymaganiom użytkowników, musi charakteryzować się wysoką klasą szczelności na poziomie IP54/IP55, co jest kluczowe dla ochrony wewnętrznych komponentów elektronicznych przed deszczem, kurzem oraz wilgocią. Jako element eksponowany na zewnątrz, cechy takie jak odporność materiałów obudowy czy uszczelek na skrajne temperatury, od mrozów po upalne dni, są niezwykle istotne. Optymalna wentylacja wnętrza Multibox zapobiega kondensacji wilgoci, co jest kluczowe dla długotrwałej niezawodności elektroniki montowanej w tym systemie. Dla użytkowników oznacza to spokój ducha, wiedząc, że ich system działa niezawodnie przez wiele lat.

Bezpieczeństwo i kontrola dostępu w systemie Multibox Ksawerów

Wideodomofon z kamerą szerokokątną

Wideodomofon w Multibox Ksawerów wyposażony jest w kamerę szerokokątną (często z funkcją nocną), co zapewnia pełen obraz osoby stojącej przed furtką i zwiększa bezpieczeństwo.

ikonka

Bezkluczowy dostęp (klawiatura kodowa, czytnik RFID

Multibox Ksawerów integruje klawiatury kodowe lub czytniki RFID/dostępu biometrycznego, umożliwiając wygodne i bezpieczne otwieranie furtki bez użycia klucza.

ikonka

Ochrona korespondencji i zamki antywłamaniowe

Skrzynka pocztowa w Multibox Ksawerów posiada szczelne klapki i trwałe zamki, chroniące korespondencję przed deszczem, wilgocią oraz nieuprawnionym dostępem.

ikonka

Oświetlenie LED i czujniki zmierzchu

Wbudowane oświetlenie LED podświetla panel domofonu i numer domu w Multibox Ksawerów. Może być sterowane czujnikiem zmierzchu, co zwiększa widoczność i estetykę w nocy.

ikonka

Zabezpieczenie elektroniki przed aktami wandalizmu

Moduły elektroniczne w Multibox Ksawerów są osadzone w solidnej metalowej obudowie, która zapewnia odporność na uderzenia i chroni przed próbami wandalizmu.

ikonka

System awaryjnego zasilania

Istnieje możliwość podłączenia Multibox Ksawerów do systemu awaryjnego zasilania (UPS), co gwarantuje ciągłość działania domofonu i kontroli dostępu w przypadku braku prądu.

ikonka

Odporność na warunki zewnętrzne i parametry techniczne Multibox Ksawerów

Klasa szczelności IP i odporność na wahania temperatury Multibox Ksawerów

Odpowiednie zabezpieczenie zewnętrznych elementów metalowych Multibox jest zrealizowane poprzez nałożenie powłok antykorozyjnych, gdzie najczęściej stosuje się malowanie proszkowe, które jest odporne na promieniowanie UV. Taka ochrona skutecznie zapobiega blaknięciu koloru oraz łuszczeniu się farby, co jest szczególnie istotne w kontekście długofalowego użytkowania. Dodatkowo, wysoka stabilność UV oraz odporność na sól gwarantują, że Multibox będzie zachowywał swój estetyczny wygląd latami, co daje użytkownikom pewność, że ten stały element ogrodzenia nie wymaga częstych interwencji konserwacyjnych. To, co wyróżnia Multibox, to nie tylko jego funkcjonalność, ale także wizualna trwałość, która wpływa na ogólny wygląd posesji.

Antykorozyjne powłoki i stabilność UV

Multibox w Ksawerowie to nie tylko nowoczesne rozwiązanie techniczne, które ułatwia życie, ale także element architektoniczny, który wyróżnia się na tle innych. Dzięki różnym wariantom dostosowania, Multibox staje się nieodzownym elementem infrastruktury każdego ogrodzenia. Umożliwia wygodne zarządzanie dostępem do budynku, a także sprawia, że zewnętrzna komunikacja staje się bardziej efektywna i przyjemna. Ponadto, jego elegancka forma nie tylko zapewnia estetyczny wygląd, ale także idealnie pasuje do różnorodnych stylów budynków, w tym nowoczesnych i klasycznych. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych sprawia, że Multibox jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych użytkowników, gwarantując nie tylko funkcjonalność, ale również trwałość oraz estetykę w Ksawerowie.
zdjęcie - Multibox

ARCH-B – ekspert w integracji i montażu Multibox Ksawerów

Specjalistyczne doradztwo w konfiguracji systemu

Jako specjaliści, oferujemy pełne doradztwo w zakresie konfiguracji Multibox Ksawerów. Pomagamy w doborze odpowiednich modułów – od typu wideodomofonu (IP/analog) po rodzaj czytnika dostępu. Nasze doradztwo obejmuje także precyzyjne planowanie wymiarów, aby Multibox Ksawerów idealnie wpasował się w słup ogrodzenia i był funkcjonalnie zintegrowany z całą automatyką wjazdową posesji. Zapewniamy rozwiązania, które łączą innowacyjność z najwyższą estetyką.

ARCH-B – precyzyjna instalacja i podłączenie elektryczne

ARCH-B gwarantuje profesjonalny montaż Multibox Ksawerów, w tym precyzyjną instalację konstrukcji w słupie oraz bezpieczne podłączenie wszystkich systemów niskoprądowych i elektrycznych. Zwracamy szczególną uwagę na szczelność połączeń i prawidłowe zabezpieczenie okablowania przed wilgocią. Kompleksowa obsługa obejmuje także testy funkcjonalne i programowanie urządzeń, co zapewnia natychmiastową i bezawaryjną gotowość Multibox Ksawerów do użytku.

Integracja z istniejącym systemem Smart Home

Specjalizujemy się w integracji Multibox Ksawerów z istniejącymi na posesji systemami Smart Home i automatyką bramy. Zapewniamy, że wideodomofon, klawiatura kodowa oraz sterowanie furtką będą działać spójnie w ramach jednej aplikacji lub centrali sterującej. Oznacza to maksymalny komfort i eliminację konieczności używania wielu pilotów lub paneli.

zdjęcie - Multibox

Podniesienie estetyki i funkcjonalności strefy wjazdowej

Inwestycja w Multibox Ksawerów to krok w kierunku podniesienia estetyki i funkcjonalności strefy wjazdowej. Zastąpienie wielu elementów jednym, eleganckim modułem znacznie poprawia wizerunek posesji, nadając jej nowoczesny i uporządkowany charakter. Multibox integruje najważniejsze funkcje (domofon, poczta, dostęp) w sposób dysktetny i trwały. ARCH-B dostarcza systemy, które dzięki wysokiej jakości materiałów i szczelności, gwarantują długoterminową niezawodność i minimalną potrzebę konserwacji. Jest to wybór świadomego klienta ceniącego innowacyjne i estetyczne rozwiązania.

Działamy również w:

Oferujemy swoje usługi na terenie całej Polski.

Łapy
Grójec
Luzino
Wyszków
Tuszyn
Nowa Sarzyna
Poręba
Kudowa
Końskie
Bartoszyce
Głogów
Lubliniec

Kontakt

ul. Długa 29,
00-238 Warszawa

tel. +48 537 669 160

biuro@arch-b.com

od pon. do pt. 8:00-16:00

Formularz kontaktowy

Betonowe rozwiązania dla Twojej przestrzeni od specjalistów

zdjęcie - beton architektoniczny

Płyty z betonu architektonicznego

Płyty z betonu architektonicznego to połączenie surowej elegancji i trwałości, które idealnie komponują się z nowoczesną architekturą. Oferujemy różnorodne formaty, kolory i faktury dopasowane do każdej przestrzeni.

Schody z betonu architektonicznego

Schody z betonu architektonicznego to solidność i estetyka w jednym. Wyróżniają się minimalistycznym wyglądem i możliwością pełnej personalizacji, tworząc harmonijne połączenie z otoczeniem.

zdjęcie - beton architektoniczny
zdjęcie - beton architektoniczny

Mury ogrodzeniowe i ogrodzenia betonowe

Ogrodzenia betonowe oraz mury ogrodzeniowe zapewniają prywatność i bezpieczeństwo, zachowując nowoczesny charakter. Doskonale wpisują się w architekturę posesji i stanowią jej eleganckie wykończenie.

Donice betonowe

Donice betonowe to trwałe i designerskie elementy, które podkreślają charakter ogrodów, tarasów i przestrzeni miejskich. Ich surowa forma nadaje kompozycjom wyjątkowej elegancji i stabilności.

zdjęcie - beton architektoniczny
zdjęcie - beton architektoniczny

Elementy małej architektury

Elementy małej architektury z betonu architektonicznego łączą funkcjonalność z estetyką. Tworzą spójną całość z otoczeniem, dodając przestrzeni charakteru i nowoczesnego stylu.

Pergole

Pergole betonowe to połączenie solidnej konstrukcji i minimalistycznej formy. Idealne do tworzenia nowoczesnych stref relaksu, wyróżniają się trwałością i odpornością na zmienne warunki pogodowe.

zdjęcie - beton architektoniczny
zdjęcie - beton architektoniczny

Deska tarasowa

Deski tarasowe to praktyczne i estetyczne rozwiązanie dla nowoczesnych przestrzeni zewnętrznych. Oferują trwałość, komfort użytkowania i elegancki wygląd dopasowany do stylu otoczenia.

Systemy ogrodzeniowe

Systemy ogrodzeniowe łączą nowoczesny design z funkcjonalnością. Modułowa budowa pozwala tworzyć spójne, estetyczne i trwałe ogrodzenia dopasowane do każdego rodzaju przestrzeni.

zdjęcie - beton architektoniczny

Nasze przykładowe realizacje

Zobacz wybrane realizacje, w których nasze produkty stały się częścią unikalnych projektów architektonicznych. Każdy z nich to połączenie nowoczesnej formy, precyzji i trwałości betonu.

Nasza realizacja 4

Nasza realizacja 3

Nasza realizacja 2

Nasza realizacja 1

Dlaczego warto wybrać ARCH-B?

Od lat projektujemy i dostarczamy produkty, które kształtują nowoczesne otoczenie domów, ogrodów i przestrzeni publicznych. Wyróżnia nas jakość wykonania, indywidualne podejście i wiedza zdobyta przez lata pracy w branży.

Każdy projekt traktujemy z pełnym zaangażowaniem – od koncepcji po montaż, oferując naszym klientom kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji.

Lat doświadczenia w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań betonowych, które zmieniają charakter przestrzeni.
0 +
Udanych realizacji w Polsce i za granicą – od prywatnych ogrodów po inwestycje komercyjne.
0 +
Produktów w ofercie, które łączą funkcjonalność z architektoniczną estetyką i trwałością na lata.
0 +

Obszar, na którym działamy.

Oferujemy swoje usługi na terenie całej Polski.

ODBIERZ DARMOWĄ WYCENĘ