Dołącz do nas:

Multibox Kietrz

Marzysz o nowoczesnym ogrodzeniu, które łączy funkcjonalność z estetyką? Poznaj Multibox, innowacyjne rozwiązanie, które zmienia sposób, w jaki postrzegasz swoje otoczenie w Kietrzu. Nasz Multibox to nie tylko stylowy element – to centrum komunikacji, które w elegancki sposób łączy wideodomofon, skrzynkę pocztową oraz systemy kontroli dostępu. Dzięki temu w Twoim ogrodzeniu nie ma miejsca na chaotyczne instalacje. Zwiększ bezpieczeństwo swojej posesji i uprzyjemnij sobie życie w Kietrzu z Multibox! Skontaktuj się z nami i odkryj, jak możemy Ci pomóc.

Multibox Kietrz – inteligentna integracja funkcji w ogrodzeniu

Multibox Kietrz jako centrum komunikacji i kontroli dostępu

Głównym walorem systemu Multibox jest jego wyjątkowa modułowość, która spełnia różnorodne potrzeby użytkowników. Standartowe zestawienie produktu obejmuje funkcjonalną skrzynkę pocztową, zaprojektowaną z myślą o odporności na deszcz oraz wilgoć, a także panel domofonowy lub wideodomofonowy oraz klawiaturę kodową, która umożliwia bezkluczowe otwieranie furtki. Te wszystkie elementy zostały zaprojektowane tak, aby były łatwo dostępne z zewnątrz, podczas gdy ich wewnętrzne mechanizmy są starannie chronione w solidnej, zamykanej obudowie. Dzięki temu użytkownicy mają możliwość zarządzania komunikacją oraz dostępem do swojego ogrodzenia w jednym, wygodnym miejscu, co z pewnością podnosi komfort korzystania z tej innowacyjnej technologii.

Multibox Kietrz, a integracja z systemem Smart Home

Nowoczesny Multibox Kietrz jest projektowany z myślą o pełnej integracji z systemami Smart Home. Umożliwia to zdalne zarządzanie kontrolą dostępu (otwieranie furtki/bramy) oraz komunikacją z wideodomofonem za pomocą aplikacji mobilnej. Wbudowany wideodomofon IP pozwala na odbieranie połączeń z każdego miejsca na świecie i weryfikację gości. Taka integracja podnosi komfort użytkowania i daje pełną kontrolę nad dostępem do posesji, nawet pod nieobecność domowników. Dzięki gotowym wnękom na okablowanie, Multibox jest idealnym rozwiązaniem dla inteligentnego domu.

zdjęcie - Multibox

Funkcjonalność i modułowość zastosowania Multibox Kietrz

Skrzynka pocztowa, domofon i klawiatura w jednej obudowie

W bardziej zaawansowanych konfiguracjach Multibox staje się istotnym rozwiązaniem dla estetycznego ukrycia szafek z licznikami gazu, prądu czy zaworami wodnymi, które muszą być dostępne z zewnątrz, zgodnie z obowiązującymi normami. Dzięki temu, Multibox nie tylko zapewnia prosty dostęp dla służb technicznych, ale również skutecznie maskuje nieatrakcyjne skrzynki, chroniąc je jednocześnie przed aktami wandalizmu. Integracja tych elementów w słupku Multibox umożliwia zachowanie czystych, eleganckich linii ogrodzenia, eliminując konieczność instalacji dodatkowych, nieestetycznych szafek, które mogą zaburzać harmonię architektoniczną.

Ukrycie szafek na liczniki i zawory wodne

Montując Multibox, użytkownicy mogą liczyć na wysoką jakość wykonania, ponieważ produkt powstaje z materiałów o doskonałej odporności na działanie warunków atmosferycznych: stali nierdzewnej lub aluminium. Dodatkowo, wiele z tych elementów pokrywa się specjalną powłoką malarską (na przykład w eleganckim kolorze antracytowym RAL 7016), co nie tylko gwarantuje wysoką odporność na korozję, ale także sprawia, że całość doskonale harmonizuje z nowoczesnymi ogrodzeniami. Minimalistyczny styl oraz ukryte mocowania sprawiają, że Multibox nie tylko pełni praktyczne funkcje, ale również staje się estetycznym elementem otoczenia, idealnie komponując się z ogrodzeniami palisadowymi i żaluzjowymi.

Realizacja i montaż Multibox Kietrz – instalacja i podłączenie

Projektowanie Multibox Kietrz i wybór konfiguracji modułów

Projektujemy Multibox Kietrz pod kątem konkretnych potrzeb klienta, dobierając moduły (domofon, skrzynka, licznik). Wymaga to precyzyjnego planowania wymiarów i okablowania.

ikonka

Przygotowanie okablowania i zasilania

Kluczowe jest przygotowanie okablowania (zasilanie 230V do liczników oraz niskonapięciowe do domofonu i klawiatury). Okablowanie musi być zabezpieczone przed wilgocią.

ikonka

Montaż konstrukcji Multibox Kietrz w słupie ogrodzenia

Konstrukcja Multibox Kietrz jest precyzyjnie osadzana w słupie ogrodzenia (betonowym, murowanym lub metalowym). Wymaga to stabilnego mocowania i zachowania idealnego pionu.

ikonka

Instalacja urządzeń elektronicznych

Montujemy moduły elektroniczne w przeznaczonych wnękach Multibox Kietrz. Konieczne jest szczelne i solidne zamocowanie paneli, by zapewnić ochronę przed deszczem.

ikonka

Podłączenie do centrali domowej i sieci energetycznej

Multibox jest podłączany do centrali domofonowej wewnątrz budynku oraz do sieci energetycznej (jeśli zawiera liczniki). Zapewniamy szczelność i bezpieczeństwo połączeń.

ikonka

Testy funkcjonalne i kalibracja systemów

Przeprowadzamy testy wszystkich funkcji Multibox Kietrz – otwieranie elektrozaczepu, działanie domofonu, czytnika. Kalibrujemy systemy dla optymalnej pracy.

ikonka

Materiały i estetyka: dopasowanie Multibox Kietrz do stylu ogrodzenia

Trwałość i design – stal nierdzewna i malowanie proszkowe

Dostępność Multibox w różnych wersjach, które można zamontować zarówno w słupach murowanych, jak cegła czy beton, jak i metalowych konstrukcjach ogrodzenia, stwarza ogromne możliwości dla potencjalnych użytkowników. Wymiary Multibox są dostosowywane do konkretnej szerokości słupa, co gwarantuje idealne wpasowanie oraz estetyczne wykończenie. Frontowy panel może być wykończony w jednej linii z płaszczyzną słupa lub delikatnie cofnięty, co pozwala na zachowanie ciągłości wizualnej ogrodzenia niezależnie od zastosowanego materiału, co z pewnością zadowoli estetycznych koneserów.

Dopasowanie Multibox Kietrz do słupów murowanych i metalowych

W kontekście ochrony wewnętrznych komponentów, Multibox spełnia wymagania wysokiej klasy szczelności IP (minimum IP54/IP55), co jest kluczowe, biorąc pod uwagę, że produkt jest stale eksponowany na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Obudowa, wykonana z dwojga materiałów – stali nierdzewnej i aluminium – wraz z zastosowanymi uszczelkami, są odporne na ekstremalne wahania temperatur, co czyni je odpowiednimi zarówno na mroźne zimy, jak i gorące letnie dni. Właściwie zaprojektowana wentylacja wnętrza Multibox ma za zadanie zapobiegać gromadzeniu się wilgoci, co jest niezbędne dla dłuższej niezawodności komponentów elektronicznych.

Bezpieczeństwo i kontrola dostępu w systemie Multibox Kietrz

Wideodomofon z kamerą szerokokątną

Wideodomofon w Multibox Kietrz wyposażony jest w kamerę szerokokątną (często z funkcją nocną), co zapewnia pełen obraz osoby stojącej przed furtką i zwiększa bezpieczeństwo.

ikonka

Bezkluczowy dostęp (klawiatura kodowa, czytnik RFID

Multibox Kietrz integruje klawiatury kodowe lub czytniki RFID/dostępu biometrycznego, umożliwiając wygodne i bezpieczne otwieranie furtki bez użycia klucza.

ikonka

Ochrona korespondencji i zamki antywłamaniowe

Skrzynka pocztowa w Multibox Kietrz posiada szczelne klapki i trwałe zamki, chroniące korespondencję przed deszczem, wilgocią oraz nieuprawnionym dostępem.

ikonka

Oświetlenie LED i czujniki zmierzchu

Wbudowane oświetlenie LED podświetla panel domofonu i numer domu w Multibox Kietrz. Może być sterowane czujnikiem zmierzchu, co zwiększa widoczność i estetykę w nocy.

ikonka

Zabezpieczenie elektroniki przed aktami wandalizmu

Moduły elektroniczne w Multibox Kietrz są osadzone w solidnej metalowej obudowie, która zapewnia odporność na uderzenia i chroni przed próbami wandalizmu.

ikonka

System awaryjnego zasilania

Istnieje możliwość podłączenia Multibox Kietrz do systemu awaryjnego zasilania (UPS), co gwarantuje ciągłość działania domofonu i kontroli dostępu w przypadku braku prądu.

ikonka

Odporność na warunki zewnętrzne i parametry techniczne Multibox Kietrz

Klasa szczelności IP i odporność na wahania temperatury Multibox Kietrz

Na każdym etapie produkcji Multibox, zewnętrzne elementy metalowe są starannie zabezpieczone powłokami antykorozyjnymi. Najczęściej korzysta się z malowania proszkowego odpornego na promieniowanie UV, co skutecznie zapobiega blaknięciu koloru oraz łuszczeniu się farby. Dzięki wysokiej stabilności UV i odporności na działanie soli, co jest szczególnie istotne w rejonach nadmorskich, Multibox zachowuje swój elegancki wygląd przez długie lata, eliminując konieczność dodatkowej konserwacji, co w przypadku widocznego elementu ogrodzenia ma ogromne znaczenie estetyczne i użytkowe. Przez to, że Multibox jest stałą częścią ogrodzenia, dbałość o jego wygląd oraz stan jest kluczowym czynnikiem w ocenie wartości całego projektu.

Antykorozyjne powłoki i stabilność UV

Co więcej, elastyczność konstrukcyjna Multibox sprawia, że idealnie odpowiada na nowoczesne potrzeby mieszkańców Kietrza, gdzie estetyka i funkcjonalność są równie istotne. Dostosowanie do indywidualnych wymagań użytkownika, jak i do lokalnych trendów w budownictwie sprawia, że Multibox dostaje szansę na stałe zagościć w sercach nie tylko mieszkańców miasta, ale także tych, którzy poszukują nowoczesnych rozwiązań dla swoich ogrodzeń. Oferowanie tak praktycznego i estetycznego produktu w Kietrzu to krok w stronę nowoczesnych i wygodnych form w aranżacji przestrzeni, które odpowiadają na potrzeby współczesnych użytkowników. To połączenie funkcjonalności z elegancją czyni z Multibox idealnego partnera w dążeniu do komfortu i estetyki w każdym ogrodzeniu.
zdjęcie - Multibox

ARCH-B – ekspert w integracji i montażu Multibox Kietrz

Specjalistyczne doradztwo w konfiguracji systemu

Jako specjaliści, oferujemy pełne doradztwo w zakresie konfiguracji Multibox Kietrz. Pomagamy w doborze odpowiednich modułów – od typu wideodomofonu (IP/analog) po rodzaj czytnika dostępu. Nasze doradztwo obejmuje także precyzyjne planowanie wymiarów, aby Multibox Kietrz idealnie wpasował się w słup ogrodzenia i był funkcjonalnie zintegrowany z całą automatyką wjazdową posesji. Zapewniamy rozwiązania, które łączą innowacyjność z najwyższą estetyką.

ARCH-B – precyzyjna instalacja i podłączenie elektryczne

ARCH-B gwarantuje profesjonalny montaż Multibox Kietrz, w tym precyzyjną instalację konstrukcji w słupie oraz bezpieczne podłączenie wszystkich systemów niskoprądowych i elektrycznych. Zwracamy szczególną uwagę na szczelność połączeń i prawidłowe zabezpieczenie okablowania przed wilgocią. Kompleksowa obsługa obejmuje także testy funkcjonalne i programowanie urządzeń, co zapewnia natychmiastową i bezawaryjną gotowość Multibox Kietrz do użytku.

Integracja z istniejącym systemem Smart Home

Specjalizujemy się w integracji Multibox Kietrz z istniejącymi na posesji systemami Smart Home i automatyką bramy. Zapewniamy, że wideodomofon, klawiatura kodowa oraz sterowanie furtką będą działać spójnie w ramach jednej aplikacji lub centrali sterującej. Oznacza to maksymalny komfort i eliminację konieczności używania wielu pilotów lub paneli.

zdjęcie - Multibox

Podniesienie estetyki i funkcjonalności strefy wjazdowej

Inwestycja w Multibox Kietrz to krok w kierunku podniesienia estetyki i funkcjonalności strefy wjazdowej. Zastąpienie wielu elementów jednym, eleganckim modułem znacznie poprawia wizerunek posesji, nadając jej nowoczesny i uporządkowany charakter. Multibox integruje najważniejsze funkcje (domofon, poczta, dostęp) w sposób dysktetny i trwały. ARCH-B dostarcza systemy, które dzięki wysokiej jakości materiałów i szczelności, gwarantują długoterminową niezawodność i minimalną potrzebę konserwacji. Jest to wybór świadomego klienta ceniącego innowacyjne i estetyczne rozwiązania.

Działamy również w:

Oferujemy swoje usługi na terenie całej Polski.